دیتالایف انجین فارسی
تمام ابزارهای لازم برای طراحی سریع وب سایت
در بسیاری از اوقات که در حال طراحی وب سایت هستم از ابزارهایی مفیدی که در بخش های متفاوت در سایت به کار می برم استفاده می کنم که در این مقاله تصمیم گرفتم تمامی این ابزارهای را با شما به اشتراک بگذارم.
این موارد به توسعه سریع شما در طراحی یک سایت کمک بسزایی خواهد کرد طوری که بخش جدایی ناپذیری در زمان طراحی برای شما خواهد شد.
تمام ابزارهای لازم برای طراحی سریع وب سایت
باگ امنیتی جدید دیتالایف
با سلام

دیروز از سوی دیتالایف روسی باگ جدیدی همراه با گزارش شده است که البته روش فیکس هم قید شده بر خود وظیفه دانستم خدمت دوستان هم عرض کنیم تا فیکس باگ گنند

مشکل : فیلترینگ داده ها
در نسخه های : 11.2 و پایین تر
درجه خطر : بالا

فایل زیر را باز کنید :

engine/ajax/typograf.php


کد زیر را پیدا کنید :

$txt = trim( convert_unicode( $_POST['txt'], $config['charset'] ) );


زیرش کد زیر رو اضافه کنید :

require_once ENGINE_DIR . '/classes/parse.class.php';
$parse = new ParseFilter();
$txt = $parse->process( $txt );
$txt = preg_replace( "/javascript:/i", "jаvascript:", $txt );
$txt = preg_replace( "/data:/i", "dаta:", $txt );


موئد باشید.
سئو (SEO) به زبان ساده
سئو (SEO) مخفف Search Engine Optimization و به معنی بهینه‌سازی موتور جستجو است.
تصور کنید که شما یک کتابدار هستید ولی نه یک کتابدار معمولی، شما یک کتابدار برای تمام کتاب‌های دنیا هستید. هرروز مردم برای پیدا کردن کتاب موردنظرشان به شما مراجعه می‌کنند، شما چطور آنها را راهنمایی می‌کنید و کتاب موردنظرشان را به آنها معرفی می‌کنید؟ شما برای این کار نیاز به یک سیستم دارید، شما باید بدانید که محتوای هر کتاب چیست و کتاب‌ها چه ارتباطی با یکدیگر دارند. سیستم شما نیازمند به‌کارگیری اطلاعات زیادی است و ارائه بهترین جواب به کاربران کار آسانی نیست.
بستن Ip روسیه (بر روی پنل های دایرکت ادمین و whm سی پنل)
بستن Ip روسیه (بر روی پنل های دایرکت ادمین و whm سی پنل)

برای بستن رنج آی پی روسیه یا هر کشور دیگه طبق مراحل زیر اقدام نمایید . این روش فقط برای افرادیکه از سرور مجازی یا اختصاصی استفاده میکنن عمل میکنه:
قبل از شروع مراحل باید بگم که باید حتما csf بر روی پنل نصب کرده باشید . مراحل نصب csf بر روی سرور رو از گوگل میتونید پیدا بکنید . البته قالبا csf بر روی سرور ها بدلیل مسائل امنیتی باید نصب باشه.
آموزش پاک کردن ذخیره گاه (کش) در موزیلا فایرفاکس
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
پیشاپیش سال نو رو خدمتتون تبریک عرض میکنم
حتما برای شما هم اتفاق افتاده که قالب سایت رو از بخش انتخاب قالب داخل سایت تغییر می دهید و چون گزینه تغییر قالب در قالب جدید وجود نداره برای نمایش قالب قبلی به مشکل بر می خورید جهت بازگشت به قالب قبلی باید ذخیره گاه (کش) مرورگر رو خالی کنید که آموزش این کار رو در ادامه خدمتتون عرض می کنم
آموزش پاک کردن ذخیره گاه (کش) در موزیلا فایرفاکس
چگونه از اسپم شدن ایمیل‌ها جلوگیری کنیم؟
آیا تا به حال کسی به شما گفته است که ایمیلتان را دریافت نکرده است؟ آیا ایمیلی را که انتظارش را دشتید در شاخه اسپم خودتان دیدید؟ چرا این اتفاق می‌افتد؟ چگونه می‌توانیم این مشکل را برطرف کنیم؟
متأسفانه راهی برای رفع این مشکل نیست، ولی با دانستن این ۲ مفهوم می‌توانید شانس ارسال ایمیل به اینباکس خودتان را افزایش دهید.
نرم افزارهای تشخیص اسپم چگونه فکر می‌کنند و چگونه کار می‌کنند.