دیتالایف انجین فارسی
قالب پنل مدیریت فلت ـ نسخه 11.2
قالب مدیریت فلت دیتالایف که قبلا برای نسخه های پائین تر و اختصاصا توسط پـارس دیتـالایف آماده و ارائه شده بود ، برای نسخه 11.2 نیز بروز و بازبینی گردید که تقدیم حضور کاربران گرامی میگردد.
قالب مدیریت فلت دیتالایف
قالب مدیریت فلت دیتالایفقالب مدیریت فلت دیتالایف

قالب پیش فرض مدیریت دیتالایف قالبی ساده و بی روح است که محیطی خسته کننده را برای مدیر سایت ایجاد میکند. بنابراین ویرایش جدیدی از قالب مدیریت را آماده کرده ایم که دارای رنگ بندی جذابتری بوده و آیکون های زیبای فلت زیبایی و جذابیت آن را دوچندان می کند.
در ادامه می توانید تصاویر بیشتری از این قالب را مشاهده و با دریافت فایل مربوطه آن را در سایت خود نصب نمائید.
دانلود قالب ورود به مدیریت دیتالایف انجین 10.6
با سلام برای امروز یک قالب ورود به بخش مدیریت دیتالایف را طراحی و آماده دانلود برای شما کاربران گرامی کرده ایم. این قالب کاملاً واکنشگرا بوده و با تمام مرورگر ها و رزولوشن های مختلف هماهنگ شده است.طراحی و رنگ بندی فلت و سبک بودن قالب از دیگر ویژگی های این قالب می باشد.امیدوارم مورد رضایت شما کاربران عزیز قرار گیرد.

دانلود قالب ورود به مدیریت دیتالایف انجین 10.6
دانلود قالب پنل مدیریت دیتالایف 10.6
با سلام خدمت همه دوستان عزیز امروز براتون قالب پنل مدیریت دیتالایف رو آماده دانلود کرده ایم. این قالب در اصل نسخه ویرایش شده قالب اصلی دیتالایف می باشد که با تغییر رنگ بندی به فلت ، اضافه کردن فونت آیکون بجای تصویر آیکون ها ، بهینه سازی قالب مدیریت ،رفع اشکالات قالب اصلی ، افزودن افکت های با سی اس اس و افزایش سرعت بارگذاری از ویژگی های این قالب می باشد.

دانلود قالب پنل مدیریت دیتالایف 10.6
قالب ورود به مدیریت کوک دیزاینی
سلام دوستان دیتالایفی - این بار قالبی متفاوت برای بخش ورود به مدیریت براتون منتشر کردیم ، که کاملا واکنش گرا و زیبا می باشد.
امیدواریم استفاده کنید و لذت ببرید ، با آرزوی بهترین ها برای سیستم پر قدرت دیتالایف انجین @}:-