دیتالایف انجین فارسی
ماژول فروش محتوا و فایل IMP Pay Tag v1.0
بوسیله ماژول IMP Pay Tag میتوانید قابلیتی به سیستم مدیریت دیتالایف انجین اضافه کنید که به راحتی و تنها با قرار دادن یک تگ ساده در هنگام ارسال مطلب، قسمتی از محتوای مطلب و یا فایل آپلود شده را به فروش بگذارید. در ادامه میتوانید امکانات و توضیحات تکمیلی این ماژول را مشاهده فرمایید.
اتصال سرور دانلود به دیتالایف IMP Download Servers v1.0
بیشتر وبسایت هایی که در زمینه دانلود و فروش فایل فعالیت میکنند، فایلهای خودشان را بر روی سرور های مجزا آپلود میکنند و در اختیار کاربران میگذارند. امروز برای اولین بار در سیستم مدیریت دیتالایف انجین، ماژولی رو منتشر کردم که بوسیله آن میتوانید سرور دانلود خودتان را به دیتالایف انجین متصل کنید تا از نصب و استفاده از اسکریپت های متفرقه بی نیاز شوید. برای توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ماژول امتیاز دهی نامحدود IMP XRating v1.0
چنانچه مقداری با سیستم مدیریت دیتالایف انجین آشنا باشید، حتما مطلع شده اید که این سیستم، ماژول های متعددی در زمینه امتیاز دهی به مطالب دارد. از ماژول امتیاز دهی ستاره ای تا ماژول های امتیاز دهی مجزا ه مثبت و منفی. ماژول جدیدی نوشتم که کاملا با ماژول های موجود بر روی این سیستم متفاوت میباشد. ماژول IMP XRating یک سیستم امتیاز دهی محصول میباشد که در نوع خود بی نظیر میباشد. شما در این ماژول و تعداد گزینه های امتیاز دهی هیچ محدودیتی ندارید. توضیحات کامل این ماژول در ادامه مطلب موجود میباشد.
ماژول موضوعات درختی ایجکس IMP AJAX Tree v1.0
ماژول موضوعات درختی یکی از ماژول های پرطرفدار در وبسایت های پارسی میباشد. در سیستم دیتالایف انجین چندین ماژول موضوعات درختی موجود میباشد که تمامی آنها کاملا توسط جاوا اسکریپت کار میکنند و موجب سنگین تر شدن صفحات وبسایت میشوند و امکانات خاصی نیز ندارند.

ماژول جدیدی نوشتم که برای اولین بار در سیستم مدیریت دیتالایف انجین، موضوعات درختی را توسط PHP تولید کرده و به نمایش میگذارد. قابلیت منحصر بفرد دیگر این ماژول، استفاده از تکنولوژی ایجکس میباشد که موجب میشود هنگام بارگذاری وبسایت شما، سرور شما مجبور نباشد تمامی زیر مجموعه ها را پردازش و لیست بکند تا به کاربر نمایش بدهد و در نتیجه هیچ تاثیر منفی بر سرعت بارگذاری صفحات وبسایت شما نمیگذارد. توضیحات کامل این ماژول را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.
ماژول نمایش متن پس از ارسال نظر IMP Mini Hide v1.0
در برخی از انجمن های اینترنتی، چنانچه تمایل داشته باشید یک قسمت از متن را مشاهده کنید، میبایست از آن پست تشکر کنید و یا یک نظر در آن تاپیک ارسال کنید تا بتوانید محتوای مخفی شده را مشاهده کنید. ماژول جدیدی برای سیستم دیتالایف انجین آماده کردم که قابلیت نمایش متن، پس از ارسال نظر را به سیستم اضافه میکند. توضیحات کامل ماژول در ادامه مطلب موجود میباشد.
ماژول پیشرفته لینکهای متفرقه IMP XLink v1.0
حتمآ برای شما هم پیش آمده که تصمیم داشتید یک لینک دانلود برای مطلب خود قرار بدهید و تعداد کلیک های صورت گرفته بر روی آن را نیز به نمایش بگذارید، همانند فایلهای آپلود شده بر روی سیستم. در حالت عادی این قابلیت بر روی سیستم دیتالایف انجین وجود ندارد و شما مجبور هستید که فایلهای دانلودی خودتان را بوسیله خود سیستم آپلود کنید و درون مطلب بگذارید.

ماژول جدید و پیشرفته ای با نام IMP XLink نوشتم که قابلیت اضافه کردن لینک های متفرقه را به سیستم اضافه میکند و لینک های شما دقیقا همانند فایلهای آپلود شده بوسیله خود سیستم نمایش داده میشوند. این ماژول چندین قابلیت جالب دیگر نیز دارد که در ادامه مطلب میتوانید مشاهده کنید.
ماژول پیشرفته محدودیت دانلود IMP Limiter v1.0
در سیستم دیتالایف انجین به صورت دیفالت، تنها محدودیتی که میتوانید برای کاربران هنگام دانلود فایلها ایجاد کنید، محدودیت سرعت دانلود فایلها میباشند و هیچ امکان دیگری درون سیستم برای مدیریت و ایجاد محدودیت های دانلود وجود ندارد.

جدیدترین ماژولی که نوشتم Limiter نام دارد که بوسیله آن میتوانید محدودیت های متنوع ای برای دانلود فایلهای خود ایجاد کنید و کاربران وبسایت را بر اساس گروه کاربری شان، از یکدیگر متمایز کنید. توضیحات کامل و امکانات این ماژول را میتوانید در ادامه مشاهده کنید.
ماژول آپلود مستقیم فایلها در سرور مجزا IMP FTP Uploader v1.0
یکی از امکاناتی که همیشه جای خالی آن در سیستم مدیریت دیتالایف انجین احساس میشد، نبود قابلیت آپلود فایلها توسط سیستم، بر روی سروری مجزا بود. اصولا وبمستر هایی که وبسایت هایی در زمینه دانلود فایل راه اندازی میکنند، فایلهای خودشان را بر روی سروری مجزا که مخصوص دانلود فایل میباشد آپلود میکنند.

ماژول جدیدی نوشتم که این قابلیت بسیار جالب را به سیستم دیتالایف انجین اضافه میکند و کاربران هنگام ارسال مطلب، به طور مستقیم و بدون هیچ مشکلی میتوانند فایلهای مطلب مورد نظر را در سروری مجزا آپلود کنند. توضیحات کامل این ماژول را در ادامه مشاهده خواهید کرد.
ماژول باکس آفیس IMP Box Office Pro Edition v1.0
یکی از امکاناتی که در وبسایت هایی با موضوع فیلم و سینما مورد استفاده قرار میگیرد، نمایش لیست پرفروش ترین فیلم های هر هفته میباشد. در میان وبسایت های پارسی، این امر اصولا به صورت دستی انجام میپذیرد و مدیران وبسایت ها، خودشان این لیست را هر هفته بروز میکنند و یا از RSS سایت های مرجع استفاده میکنند. سیستم مدیریت دیتالایف انجین نیز تا امروز این قابلیت را دارا نبوده است.

ماژول جدیدی نوشتم که بوسیله آن میتوانید لیست فیلمهای پر فروش هر هفته را در وبسایت خود به نمایش بگذارید. ماژول IMP Box Office تنها ماژول موجود در سیستم مدیریت دیتالایف انجین میباشد که امروز اون رو برای کاربران دیتالایف انجین منتشر کرده ام. در ادامه مطلب میتوانید مشخصات کامل این ماژول را مشاهده کنید.
ماژول اعلام نتایج آنلاین (برای مدارس)
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
پس از مدتها که اندکی وقت شد ، تونستم کار نیمه تمام خودم رو که از آبان ماه شروع کرده بودم، تموم کنم و این ماژول را که یه سیستم اعلام نمرات دانش آموزان هست رو به پایان برسونم. این ماژول قابلیت های خوبی داره و خیلی ساده و ایمن نوشته شده. سیستم اعلام کارنامه اش هم شبیه به سیستم سازمان سنجش هست.

ماژول اعلام نتایج آنلاین (برای مدارس)


برای دیدن اطلاعات و امکانات این ماژول به ادامه ی مطلب مراجعه نمائید.