دیتالایف انجین فارسی
تصویر بندانگشتی در جستجوی سریع
در هنگام جستجوی مطالب، نتایجی که در جستجوی سریع مطالب به نمایش در می آید، تنها شامل عنوان و توضیحات مطلب می باشد که بوسیله این هک، تصویر بند انگشتی که در مطالب شما واقع شده در کنار توضیحات در جستجوی سریع به نمایش در می آید.
امیدوارم که مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.
ماژول آپلودر
این ماژول برای آپلود راحتر فایل های شما (چه حجیم و چه سبک ) در هاست سایت www.uplooder.net میباشد
شما با این ماژول میتوانید تا سقف 10 گیگابایت رایگان(در صورت ثبت نام در سایت مذکور ) و هر فایل باید کمتر از 500 مگابایت باشد
در صورتی که از سایت ذکر شده اشتراک خریداری بنمایید میتوانید در فضایی بیشتر از 10 گیگابایت آپلود نمایید.
حذف کرکتر های اضافی در قسمت آدرس مطالب
در اکثر وبسایت های خبری که با سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین فارسی طراحی و ساخته می شوند مشکلاتی در ارسال خبر وجود دارد مثل وجود کارکترهای اضافی در عنوان که درشکل گرفتن آدرس نیز تاثیر دارند،که زیاد جالب هم نیستند.با استفاده از این هک ساده، می‌توانید این مشکل را رفع کنید.
درج تصاوير اينستاگرام در مطالب
امروزه اينستاگرام يكي از محبوب ترين شبكه هاي اجتماعي در دنياست كه كاربران ايراني زيادي هم دارد به همين منظور هك درج تصاوير اينستاگرام رو براتون آماده كردم. شما به كمك اين هك مي توانيد تصاوير اينستاگرام را با كمك اديتور ارسال مطلب و به راحتي درج ويدئو هاي يو-تيوب و ساير فايل هاي رسانه كه توسط اديتور در مطلب درج مي شود، در مطالب خود قرار دهيد.
ماژول پیامک DLESMS نسخه 1.5
نسخه ی 1.5 ماژول پیامک DLESMS برای سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین.
امکانات اضافه شده در این نسخه عبارتند از :
1. ارسال پیامک به مدیر سایت پس از ارسال نظر جدید در سایت
2. امکان فعال یا غیر فعال کردن پیام نظر جدید در سایت
3. امکان تعریف پیام نظر جدید در سایت
4. تعریف شماره ی مدیر سایت در تنظیمات
5. رفع مشکلات گزارش شده
انتقال کاربر به صفحه جدید بعد از تکمیل فرم ثبت نام
در سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین، امکان انتقال کاربر به صفحه جدید پس از تکمیل فرم در صفحات مختلفی مثل ثبت نام و ارسال مطلب توسط کاربر و... ندارد، در این هک شما را قادر خواهیم کرد تا با تغییری کوچک این امکان را بر روی وب سایت خود فراهم آورید.