دیتالایف انجین فارسی
حل مشکل ماژول فرمساز پیشرفته نسخه دوم
به نام خدا
شاید به ندرت از ماژول هایی که طرفداران زیادی داشت ماژول فرمساز بود که متاسفانه با نسخه های 10.5 به بعد کار نمیکرد.
امروز به کمک دوست عزیزم آرش جندقی ، راه کاری رو برای استفاده از این ماژول در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.
لطفا با ما همراه باشید....
دیتالایف انجین و رفع مشکل کپی رایت
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که ایمیلی از طرف تیم روسی دیتالایف انجین به منظور تهدید استفاده از این سیستم مدیریت محتوا و اقدام به بستن سرویس هاست شما از دیتاسنتر بکنه، اما با استفاده از این آموزش دیگر جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

دیتالایف انجین و رفع مشکل کپی رایت
حل مشکل نمایش صفحات در قسمت آرشیو
در چند نسخه آخر دیتالایف انجین فارسی، وقتی شما بر روی آرشیو سایت خود کلیک میکنید، توی صفحه ای که باز میشود، فقط چند مطلب آخر مربوط به آن ماه رو مشاهده میکنید و در پایین صفحه، لینک های مربوط به صفحات بعدی آن نمایش داده نمیشود. در ادامه مطلب میتوانید این مشکل رو برطرف کنید.
حل مشکل آپلود چندین فایل در نسخه 9.5
یکی از مشکلاتی که تا امروز مطرح نشده بود، مشکل آپلود چندین فایل همزمان در قسمت ارسال مطلب دیتالایف انجین نسخه 9.5 بوده. به طوری که اگر بر روی آیکون انتخاب فایل کلیک میکردید هیچ اتفاقی نمیافتاد و نمیتوانستید فایلی آپلود کنید. بوسیله این آموزش بسیار ساده این مشکل در نسخه 9.5 برطرف میشود.
آموزش ساخت صفحه خوش آمد گوئی
از آنجایی که در انجمن پشتیبانی هر روز تاپیک جدیدی برای آموزش ساخت و نحوه ساخت صفحه خوش آمد گوئی ارسال میشود، یک آموزش بسیار ساده و ابتدائی آماده کردم تا بتوانید یک صفحه خوش آمد گوئی برای خودتان بسازید.
حل مشکل ارسال مطالب طولانی
سیستم دیتالایف انجین به صورت دیفالت فقط 65,535 حرف را هنگام ارسال مطلب بر روی دیتابیس ذخیره میکند و این محدودیت برای کاربرانی که مطالب بسیار طولانی ارسال میکنند مشکل ساز خواهد بود. در این آموزش ما این محدودیت را به 4,294,967,295 حرف ارتقاء میدهیم.
اصلاحیه ویرایشگر پیشرفته نسخه 9.6
در تاریخ 2012.05.20 اصلاحیه ویرایشگر پیشرفته از سوی دیتالایف انجین روسی منتشر شد که ما آن را در سایت قرار دادیم .
دوستانی که از نسخه 9.6 استفاده می کنند می توانند این اصلاحیه را دانلود و در هاست خود کپی نمایند.
حل مشکل سیستم سوال و پاسخ در ورژن 9.6
همانطور که اطلاع دارید یکی از مشکلات ورژن 9.6 فارسی، قسمت سیستم سوال و پاسخ بود که اگر این فیلد را خالی میگذاشتید و یا جواب اشتباهی میدادید، باز هم عمل ثبت نام انجام میشد. در این آموزش میتوانید این مشکل را برطرف کنید.