حریم خصوصی کاربران

در این بخش به کاربران توضیح خواهیم داد که چه اطلاعاتی جمع آوری می شود و دیتالایف‌انجین با این اطلاعات چگونه برخورد خواهد کرد. شایان ذکر است که دیتالایف‌انجین همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسنت محافظت می‌نماید. دیتالایف‌انجین اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، دیتالایف‌انجین مسئولیتی نخواهد داشت.

اطلاعاتی که شما در اختیار دیتالایف‌انجین قرار می دهید بدینگونه است که در فرآیند ثبت‌نام، اطلاعات مربوط به کاربر شامل نام‌کاربری، آدرس ایمیل و به صورت اجباری دریافت می گردد و در پایان ایمیلی جهت احراز هویت کاربر به آدرس ایمیل اعلام شده از طرف وی فرستاده می شود. در قسمت ویرایش مشخصات، کاربر قادر است تا در صورت تمایل، اطلاعاتی نظیر "نام(به فارسی)"، "شبکه‌های اجتماعی"، "نام کاربری" و "ایمیل" را به‌روزرسانی کند.

دیتالایف‌انجین جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع رسانی در خصوص طرح های ویژه و پیشنهاد و ...، ممکن است از طریق ایمیل ثبت شده، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید. شما همواره می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه لغو اشتراک در انتهای ایمیل‌های اطلاع رسانی آنها را غیرفعال کنید.

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل [email protected] یا شماره تماس ۰۹۳۵۴۴۶۲۵۷۲ هفت روز هفته به صورت 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید.