دیتالایف انجین فارسی

آموزش نصب datalife engine بهینه سازی شده

تاریخ انتشار: 7 شهریور 1387
ارسال کننده: mygig.ir
تمام فايل هاي سيستم را در پوشه اصلي سايت يعني htdocs يا هر پوشه ی دیگری آپلود کنيد.
(براي راحتي کار، مي توانيد فايل Zip شده را بر روي پوشه اصلي آپلود کنيد و پس از آپلود و انتخاب فايل Zip ، آن را unzip کنيد)

بعد از به پايان رسيدن آپلود فايل ها، بايد سيستم را توسط فايل Install.php نصب کنيد. http://yoursite.Mygig.ir/install.php
در صفحه ی Install.php روی دکمه ی شروع کلیک کنید . در مرحله ی بعد قوانین را تائید کنید و بعد را بزنید . در مرحله ی سوم در صورتی که در پایین صفحه نوشته شده بود که تا به حال مشکلی وجود ندارد مرحله ی بعد را بزنید . اگر مشکلی داشته باشد مربوط به حق دسترسی است که در جا های دیگر توضیح داده ایم ( با نام حق دسترسی جستجو کنید) .
در مرحله ی بعدی ابتدا نام دامین که اتوماتیک پر شده است وجود دارد . قبل از نصب باید بانک اطالاعاتی برنامه را جهت ذخیره داده ها ایجاد نمایید برای این کار در کنترل پنل به قسمت databases به mysql databases مراجعه کنید و در صفحه ی بارگذاری شده فرم بالای دکمه ی create data bases یک نام دلخواه وارد کنید سپس دیتا باسی با نام mygig_0326522_name ساخته می شود .
. در این بخش سوالاتی از شما پرسیده می شود که در زیر به توضیح آن ها می پردازیم:
میزبان سرور MySQL : اینجا محلی است که باید آدرس مزبان بانک اطلاعاتی سایتتان را وارد کنید. که در مای گیگ با توجه با فرمی که Save کرده این sql208.mygig.ir می باشد که میزبان سرور بانک اطلاعاتی شما باشد.

نام کاربری MySQL : در این قسمت نام کاربری اتصال به بانک اطلاعاتی را وارد کنید. که معمولا در mygig به این صورت است mygig_20123352.

رمزعبور MySQL: در این قسمت رمزعبور هاستینگ را وارد کنید.

نام بانک اطلاعاتی(data bases ) : در این قسمت نام بانک اطلاعاتی را که در مراحل قبلی ایجاد کردید را وارد کنید.

پیشوند جداول بانک اطلاعاتی: در این فلید می بایست پیشوند دلخواه برای جدول ها در بانک اطلاعاتی را وارد کنید. لزوماَ تغییر ندهید.
سپس در تنضیمات مدیر ابتدا نام کاربری مدیر را adminقرار دهید (مشکل این نام خیلی کمتر از دیگر نام ها است)
سپس رمز عبور به بخش مدیریت خود را با میل خود قرار دهید.
و فرم امیل مدیر را نیز کامل نمایید.
در قسمت آخر در صورتی که تیک دار باشد صفحات و نوشته های شما به صورت پوشه ای در خواهد آمد که البته برای معرفی بهتر به گوگل تیک دار بودن بهتر است ولی در صورتی که بر روی هاست خود فروم فروشگاه و یا هر نرم افزار دیگری را در پوشه ای جدا نصب کرده اید بهتر است که غیر تیک دار باشد زیرا در غیر اینصورت مانع نمایش دیگر بخش های سایت شما خواهد شد.
حال بعد را بزنید .
در صورتی که تمام فیلد ها را کامل و درست پر کرده باشد نام کاربری و رمز عبور شما در پایان به شما داده می شود و از شما درخواست مینماید که فایل install.phpرا از هاست خود حذف نمایید.

دانلود فایل بهینه سازی شده : www.forum.mygig.ir

این هم یک نمونه بهینه سازی شده که مشکل ورود خروج و رفرش بخش ادمین رو نداره :www.download.mygig.ir
  20 نفر (20 کاربر و 0 میهمان) از این مطلب تشکر کرده اند.
  تشکر
  عضو سایت
  23 شهریور 1387 - 16:05
  خروار خروار تشکر را تقدیمتون میکنم wink
  عضو سایت
  31 شهریور 1387 - 15:21
  من که چیزی نفهمیدم لطفآ واضح تر توضیح بدین من چطوری میتونم دیتالایف انجین 7.2 رو رو گیگفا نصب کنم اگه ممکنه اینجا توضیح بدید یا در غیر اینصورت به ایملم بفرستید
  [email protected]
  عضو سایت
  05 آبان 1387 - 16:27
  از زحمتتتون ممنونم خیلی کمک کرد
  جهت ارسال نظر، فرم زیر را تکمیل نمائید:
  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:

   
  پررنگکج خط دارخط دار در وسط|سمت چپوسط سمت راست|قرار دادن شکلکانتخاب رنگ|پنهان کردن متنقراردادن نقل قولتبدیل نوشته ها به زبان روسیقراردادن Spoiler
  کد را وارد کنید: *
  عکس خوانده نمی شود