دیتالایف انجین فارسی

ماژول پیشرفته بلاک نظرسنجی IMP VBlock v1.0

تاریخ انتشار: 19 مرداد 1392
ارسال کننده: IMP
در سیستم مدیریت دیتالایف انجین، شما به راحتی میتوانید هر تعداد نظرسنجی که تمایل داشته باشید را به سیستم اضافه کنید و در وبسایت خود به نمایش بگذارید. این نظرسنجی ها به صورت تصادفی و بوسیله تگ مربوطه در قالب شما نمایش داده میشوند، اما نمیتوانید یک نظر سنجی خاص را انتخاب کنید و در جای دلخواه خود نمایش بدهید. ماژول جدیدی نوشتم که بوسیله آن میتوانید این قابلیت را به سیستم اضافه کنید. بوسیله این ماژول میتوانید هر تعداد نظرسنجی که تمایل داشته باشید را در قالب خود و در بلاک های مجزا به نمایش بگذارید و به راحتی نظرسنجی مورد نظر خود را نمایش بدهید. در ادامه مطلب میتوانید نسخه اولیه این ماژول را دانلود کنید.

لیست امکانات و مشخصات ماژول:
  • نصب بسیار راحت و بی دردسر
  • قابلیت استفاده و نمایش تعداد نامحدودی از بلاک های نظرسنجی
  • قابلیت انتخاب و نمایش یک و یا چند نظرسنجی در هر بلاک
  • قابلیت انتخاب قالب مجزا برای هر بلاک نظرسنجی
  • قابلیت انتخاب قالب مجزا برای قسمت نمایش نتایج در هر بلاک
  • دارای قابلیت کش، کاملا مجزا از سیستم کش دیتالایف انجین
  • دارای تگ های متعدد برای استفاده در بلاک های نظرسنجی

در نسخه اولیه این ماژول سعی کردم تا جای ممکن، برای تمامی قبلی های ماژول یک تگ مخصوص ایجاد بکنم. البته برای راحتی کار کاربران و همچنین جلوگیری از سردرگم شدن کاربران، تمامی فیلدها و کدها در فایل ماژول قرار گرفته اند و شما فقط بوسیله تگ ها به آنها دسترسی دارید. البته برای دکمه ها یک کلاس مخصوص در نظرگرفته شده است که در فایل راهنما توضیح داده شده است.

سیستم کش این ماژول بدینصورت کار میکند که، پس از بارگذاری وبسایت شما، برای هر بلاک یک فایل کش مخصوص ایجاد میشود و در دفعات بعدی که سایت شما بارگذاری میشود، اطلاعات بلاک شما از این فایل خوانده میشود. اما به محض اینکه کاربری در آن نظرسنجی شرکت کند و یک رای ارسال کند، فایل کش قدیمی حذف و کش جدید تولید میشود تا بلاک شما همیشه آخرین آمار نظرسنجی را نمایش بدهد.

نکته مهم: به دلیل اینکه سیستم نظرسنجی دیتالایف، براساس شماره آی دی هر نظرسنجی کار میکند، شما نباید در یک صفحه، از یک نظرسنجی مشابه در چند جای مختلف استفاده کنید. البته با این کار مشکلی در کار ماژول بوجود نخواهد آمد، اما بهتر است که هر نظر سنجی، در هر صفحه فقط یک بار تکرار شود. توجه داشته باشید که شما در هر صفحه به تعداد نامحدود میتوانید بلاک نظرسنجی ایجاد کنید با نظرسنجی های متفاوت.

چنانچه نظر خاص و یا پیشنهادی در مورد این ماژول داشتید، در قسمت نظرات عنوان کنید تا اگر نیاز بود، در نسخه بعدی تغییرات مورد نظر شما را اعمال کنم.
  • دانلود
  • آموزش نصب
  • تصاویر
نام فایلحجم فایلتعداد دانلودعملیات
جهت دانلود این فایل، وارد سایت شوید. در صورتی که حساب کاربری ندارید، از طریق صفحه ثبت نام عضو شوید.
آموزش و توضیحات نصب در فایلی که دانلود میکنید موجود میباشد.
ماژول پیشرفته بلاک نظرسنجی IMP VBlock v1.0
12 نفر (12 کاربر و 0 میهمان) از این مطلب تشکر کرده اند.
تشکر
مدیر سایت
20 مرداد 1392 - 08:55
مرسي
بعد ملت ميگن چرا همش ميگيد ديتالايف بهترينه feel
اينم يه امكان ديگه
آخه مگه يه سيستم چندتا كار رو ميتونه هم زمان انجام بده haha
happy

--------------------
عضو سایت
20 مرداد 1392 - 14:55
چه پشتیبانی فعالی
ادم لذت می بره از این همه قدرت.... love
ممنون happy
عضو سایت
14 مهر 1392 - 11:28
مرسی ممنونم flower
جهت ارسال نظر، فرم زیر را تکمیل نمائید:
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:

 
پررنگکج خط دارخط دار در وسط|سمت چپوسط سمت راست|قرار دادن شکلکانتخاب رنگ|پنهان کردن متنقراردادن نقل قولتبدیل نوشته ها به زبان روسیقراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود