دیتالایف انجین فارسی

راه اندازی سیستم اعتبار و امتیاز دهی مطالب سایت پشتیبانی

تاریخ انتشار: 9 مهر 1393
ارسال کننده: IMP
امروز سیستم جدید و کاملا اختصاصی اعتبار دهی و امتیازارت مطالب سایت پشتیبانی دیتالایف انجین فارسی راه اندازی شد. بوسیله این سیستم کاربران و کادر مدیریت میتوانند به صورت مجزا از یکدیگر به مطالبی که در سایت پشتیبانی منتشر شده اند امتیاز بدهند.

راه اندازی سیستم اعتبار و امتیاز دهی مطالب سایت پشتیبانی

گزینه های امتیاز دهی این سیستم، برای کادر مدیریت و کاربران سایت از یکدیگر متمایز هستند و برخی از گزینه ها فقط برای کادر مدیریت قابل دسترس هستند. برای استفاده از این سیستم باید ابتدا وارد حساب کاربری خود شده، سپس در صفحه مطلب بر روی تب "اعتبار و امتیازات" کلیک کرده و امتیاز خودتان را ثبت کنید.

چنانچه نظر و یا پیشنهادی در مورد این سیستم داشتید، میتوانید در قسمت نظرات این مطلب آن را عنوان کنید.
موفق باشید.
23 نفر (23 کاربر و 0 میهمان) از این مطلب تشکر کرده اند.
تشکر
مدیر بازنشسته
09 مهر 1393 - 18:30
در حال حاضر با توجه به بارگذاری برخی از مطالب سایت پشتیبانی در ساب دامین، امتیاز دهی به برخی از مطالب با مشکل روبه رو هست. بزودی این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

===============================

در حال حاضر مشکل ثبت رای برای مطالبی که در ساب دامین هستند برطرف شده و به راحتی میتوانید به این مطالب نیز امتیاز بدهید. تمامی امتیازات داده شده نیز از توی دیتابیس حذف شدن (به دلیل ایراد در ثبت مشخصات رای دهندگان)، چنانچه به مطلبی قبلا رای داده اید، میتوانید دوباره اقدام کنید. تنها انیمیشن این سیستم برای مطالبی که روی ساب دامین هستند غیر فعال هست که در اولین فرصت این مشکل نیز برطرف خواهد شد.
عضو سایت
10 مهر 1393 - 08:47
تشکر از شما سیستم خوبی برای ارزیابی مطالب ایجاد کردید
فقط اگر تعداد افرادی که در ارزیابی مطلب شرکت کردند نمایش داده میشد به نظرم بهتر بود.
جهت ارسال نظر، فرم زیر را تکمیل نمائید:
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:

 
پررنگکج خط دارخط دار در وسط|سمت چپوسط سمت راست|قرار دادن شکلکانتخاب رنگ|پنهان کردن متنقراردادن نقل قولتبدیل نوشته ها به زبان روسیقراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود